« Pomocne kalkulatory k… | Strona domowa | Lokaty rentierskie i … »

Zmniejszamy koszty kredytowania.

Czy możemy sami zmniejszyć raty kredytowe? Specjalistyczna wiedza finansowa i matematyczny umysł nie są konieczne aby poradzić sobie z obniżeniem kosztów kredytowych. W dzisiejszych czasach tego rodzaju informacje znajdziemy w bardzo wielu poradnikach, ale także możemy skorzystać z pomocy doradcy finansowego w jakimkolwiek banku. Dzisiejsze kredyty gotówkowe są oprocentowane średnio na 15 procent. Znaczy to, że każde 100 złotych kosztuje nas 15 zł, plus koszta takie jak ubezpieczenie, przygotowanie kredytu, koszt związany z udzieleniem kredytu oraz inne. Zmniejszenie kosztów kredytu nie jest łatwe, a dodatkowo kosztuje bardzo wiele czasu. Nie znajdziemy taniego kredytu gotówkowego w jedną chwilę. Odpowiednie i szczegółowe porównanie, a także skorzystanie z wielu narzędzi pozwoli idealnie dobrać kredyt. Sprawdź kredyt gotówkowy gdzie najtaniej 17bankow.COM, z nami nie przepłacisz.

Cięcie kosztów na początku kredytowania.

Przydatna będzie przeglądarka internetowa, którą każdy z nas dzisiaj posiada. Decydując się na doradcę finansowego musimy wiedzieć, że zapłacimy więcej za samą usługę jakim jest doradztwo finansowe. Takowy specjalista wyszuka dla nas kredytów z niskim oprocentowaniem oraz innymi szczegółami które wybierze sam kredytobiorca. Według wskazanych kryteriów doradca finansowy wyszuka nam kredytów. Taką czynność możemy wykonać sami bez niczyjej pomocy, pozwolą nam na to same strony banków. Wystarczy kilka kartek i długopis – zaoszczędzimy nawet 300 złotych na takim procederze.

Dodatki do naszych kredytów.

To jak wybrać kredyt gotówkowy wie każdy. Wchodzimy na stronę internetową, czytamy, porównujemy i wybieramy. Interesuje nas jednak sam kredyt gotówkowy, a nie dodatkowe produkty. Bardzo często dodatkowy produkt jest nam sugerowany kosztem niższego oprocentowania, chociaż zamienia się to w dodatkowy koszt. Za co więc przyjdzie nam zapłacić? Ubezpieczenie samego kredytu, otwarcie rachunku bankowego, ubezpieczenie rachunku bankowego, karta kredytowa, ubezpieczenie na życie i całe mnóstwo różnych produktów bankowych, które nas zachęcą ciekawą zniżką lub zabezpieczeniem przed czymś. Wybierając kredyt gotówkowy możemy odrzucić wszelkiego rodzaju dodatkowe produkty, na czym na pewno zaoszczędzimy.

Wybieranie banku matki też nie zawsze będzie tańsze. Sprawdźmy w bankach oferty kredytowe dla nowych klientów. Dokładne sprawdzenie wszystkich szczegółów pozwoli nam na wybranie najbardziej atrakcyjnej oferty. Samodzielne przejęcie swojego kredytu zabierze nam nieco więcej czasu, ale będzie zdecydowanie mniej kosztować.