« Dla kogo kredyty samo… | Strona domowa | Kto może zostać pośre… »

Kupno samochodu a kredyt gotówkowy

Każdy z nas marzy o zmianie swojego auta, na nowocześniejsze, bardziej luksusowe i lepsze niż to które ma nasz sąsiad. Niestety kupno nowego auta wiąże się zazwyczaj z olbrzymimi kosztami i nie zawsze możemy pozwolić sobie na taki wydatek tylko z własnych środków, wtedy z pomocą przychodzi 17bankow.com. Jak się okazuje naprzeciw takim problemom wychodzą nam banki i dzięki temu możemy spełnić swoje marzenie i stać się właścicielami nowego wymarzonego auta. Możemy w takich przypadkach skorzystać z dedykowanego zadłużenia i kupić samochód przy pomocy kredytu samochodowego, jak się okazuje z takich rozwiązań korzystamy najczęściej. Jak się jednak okazuje mimo wielu licznych zalet które powodują że decydują się na kupno nowego samochodu sięgamy właśnie po ten kredyt, ma on również swoje wady. A mianowicie kredyt samochodowy możemy przeznaczyć tylko i wyłącznie na kupno samochodu, pożyczonych pieniędzy nie dostaniemy od ręki bank bez pośrednio przelewa je na konto tego kto auto sprzedaje. Nie możemy zatem przeznaczyć nawet przysłowiowej złotówki na wydatki związane nawet z ubezpieczeniem czy też drobnymi naprawami. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem będzie dla nas kredyt gotówkowy. O rozwiązanie może okazać się dla nas zdecydowanie korzystniejsze a na pewno bardziej elastyczne niż kredyt samochodowy.

Każdy z nas marzy o zmianie swojego auta, na nowocześniejsze, bardziej luksusowe i lepsze niż to które ma nasz sąsiad. Niestety kupno nowego auta wiąże się zazwyczaj z olbrzymimi kosztami i nie zawsze możemy pozwolić sobie na taki wydatek tylko z własnych środków. Jak się okazuje naprzeciw takim problemom wychodzą nam banki i dzięki temu możemy spełnić swoje marzenie i stać się właścicielami nowego wymarzonego auta. Możemy w takich przypadkach skorzystać z dedykowanego zadłużenia i kupić samochód przy pomocy kredytu samochodowego, jak się okazuje z takich rozwiązań korzystamy najczęściej. Jak się jednak okazuje mimo wielu licznych zalet które powodują że decydują się na kupno nowego samochodu sięgamy właśnie po ten kredyt, ma on również swoje wady. A mianowicie kredyt samochodowy możemy przeznaczyć tylko i wyłącznie na kupno samochodu, pożyczonych pieniędzy nie dostaniemy od ręki bank bez pośrednio przelewa je na konto tego kto auto sprzedaje. Nie możemy zatem przeznaczyć nawet przysłowiowej złotówki na wydatki związane nawet z ubezpieczeniem czy też drobnymi naprawami. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem będzie dla nas kredyt gotówkowy. O rozwiązanie może okazać się dla nas zdecydowanie korzystniejsze a na pewno bardziej elastyczne niż kredyt samochodowy.

Plusem kredytu gotówkowego jest to, że możemy wykorzystać go dokładnie na to na co mamy ochotę. Oznacza to, że otrzymane od banku pieniądze możemy przeznaczyć zarówno na kupno pojazdu jak i na jego naprawę ubezpieczenie, a jeżeli coś nam jeszcze zostanie możemy kupić sprzęt do domu bądź pojechać nowym samochodem na wakacje. Kredyt gotówkowy oferuje nam również szybkie formalności ograniczone do minimum oraz łatwą spłatę zadłużenia. A zatem chcąc kupić auto i wziąć kredyt powinniśmy przeanalizować wcześniej które rozwiązanie będzie dla nas korzystniejsze, a wszystko to zależy od naszych potrzeb i preferencji.

Co oferuje nam kredyt samochodowy

Jak już wcześniej było wspomniane kredyt samochodowy umożliwia nam tylko i wyłącznie zakup samochodu bądź jakiegokolwiek innego pojazdu np. motor quad czy maszyny rolnicze. W tym przypadku kredytobiorca może zdecydować się na kupno pojazdu zarówno nowego z salonu jak i pojazdu używanego, wszystko zależy od naszych potrzeb i możliwości. W przypadku tego kredytu musimy pamiętać ze pieniędzy nie dostaniemy do ręki, transakcja zostanie przeprowadzona między sprzedającym a kupującym. A zatem kwota kredytu będzie zależała od ceny kupowanego przez nas auta. Oznacza to, ze na wypadek kosztów związanych z naprawą kupionego auta będziemy musieli pokryć je z własnych pieniędzy. Tak samo będzie w przypadku kosztów związanych z ubezpieczeniem auta. Największym jednak atutem tego kredytu jest niskie oprocentowanie oraz minimum opłat dodatkowych.

Kredyt gotówkowy wady i zalety

Decydując się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego uzyskane od banku pieniądze, w przeciwieństwie do kredytu samochodowego będziemy mogli przeznaczyć na dowolny cel. Maksymalna wysokość kredytu będzie uzależniona tylko i wyłącznie od naszej zdolności kredytowej. Otrzymaną gotówkę możemy przeznaczyć na kupno samochodu opłaty związane z naprawą i ubezpieczenia oraz na inny cel. Kredyt gotówkowy wyróżnia się przede wszystkim wysoką maksymalną kwotą zadłużenia oraz długim okresem spłaty. Innym równie bardzo ważnym atutem tego rozwiązania jest ograniczenie wszystkich formalności do minimum, dzięki czemu oszczędzimy swój czas i otrzymamy gotówkę nawet w ciągu jednego dnia. Jest to bardzo duża zaleta szczególnie kiedy chcemy skorzystać z okazyjnej oferty kupna pojazdu i pieniądze są nam potrzebne natychmiast.