« Oferta kredytowa tylk… | Strona domowa | Dla kogo lokata? »

Kredyt bierze się z głową


Przed wzięciem kredytu z banku warto dokładnie przemyśleć swoją decyzję, aby mieć pewność, że pieniądze są nam potrzebne. Zanim pożyczysz pomyśl o kilku ważnych rzeczach. Warto zadać sobie kilka pytań, które pokażą nam, czy faktycznie kredyt jest jedyną szansą, aby sfinansować inwestycję o jakiej myślimy. Na samym początku zadajmy sobie pytanie, czy to co chcemy kupić za pożyczone pieniądze jest nam potrzebne już w tej chwili, czy możemy to kupić powiedzmy za pół roku. Możemy przeliczyć, ile możemy odłożyć co miesiąc i sprawdzić, kiedy daną rzecz będziemy mogli kupić. Jeżeli nie jest to nic potrzebnego na już, warto zrezygnować z kredytu i spróbować odłożyć potrzebne nam pieniądze. Musimy również pomyśleć, czy wzięty kredyt nie obciąży za bardzo naszego domowego budżetu. Jeżeli co miesiąc starcza nam pieniędzy na styk dodatkowe obciążenie w postaci kredytu może sprawić, że zabraknie nam pieniędzy na życie pod koniec miesiąca i co wtedy zrobimy? Wejdź po szybką gotówkę na http://www.okasa.pl/ tam znajdziesz dobrą ofertę na pożyczkę.

Warto zastanowić się też, nad tym czy mamy możliwość dorobienia sobie do wypłaty. Można wziąć dodatkowe zlecenie i zarobić pieniądze, czy też wziąć w pracy nadgodziny. Co prawda będzie to nas kosztowało więcej wysiłku, ale nie będziemy musieli oddawać zarobionych pieniędzy tak jak jest to w przypadku kredytów. Trzeba też mieć na uwadze to, że będziemy musieli oddać nie tylko kwotę jaką pożyczymy, ale też odsetki jakie zostaną nam doliczone. Jeśli nie musimy kupować nic na już warto poczekać z braniem kredytu.

Jeżeli jednak musimy coś mieć na już poszukajmy kredytu, który będzie miał najlepsze warunki kredytowania. Godny uwagi jest kredyt w mBanku. Można tutaj pożyczyć od 500 złotych do aż 150 000 złotych. Rozbieżność jest dosyć duża i każdy znajdzie taką kwotę jaka jest mu potrzebna. W tym przypadku kredyt możemy spłacać nawet przez okres 84 miesięcy jak też możemy go spłacić w trzy miesiąc. Dopasujemy raty do swoich potrzeb. Oprocentowanie jest tutaj jednym z najmniejszych na rynku. Jeżeli znajdziemy mniejsze oprocentowanie w innym banku i to zgłosimy wówczas bank zmniejszy nam oprocentowanie naszego kredytu do takiego jakie udało nam się znaleźć. Jeśli mamy założone darmowe konto w mBanku wówczas mamy większą zdolność kredytową i tym samym bank udzieli nam większego kredytu.