Dla kogo kredyty samochodowe?

Coraz większa ilość ofert na kredyty samochodowe sprawia, że z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się z nich skorzystać. Jednakże nie każdy samochód można nabyć w ten właśnie sposób, są bowiem pewne ograniczenia, wynikające z różnych czynników.

Wiek przede wszystkim

Aby uzyskać kredyt na samochód, najlepiej sprawdzić do jakiego wieku auta konkretny bank udziela kredytów. Często granicą jest 10 lat, a związane jest to z ubezpieczeniem AC. Podczas trwania umowy kredytowej bank bowiem zazwyczaj wymaga zawarcia takiej umowy z jednoczesną cesją praw wynikających z ewentualnego odszkodowania na bank. Wiele firm ubezpieczeniowych nie zawiera ich na samochody starsze niż 10 lat, chyba że wcześniej taka umowa była na konkretny samochód zawarta. Dlatego też banki ograniczają możliwości finansowania starszych samochodów właśnie do tej granicy.

Read More

 •  Domyślne  •   • 

Kwota kredytu 40 000 zł, a okres kredytowania to 120 miesięcy.

Alior Bank-5% dla każdego.

W ofercie Alior Banku możemy znaleźć propozycję kredytu samochodowego z oprocentowaniem w wysokości 5% w skali roku. Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania na kwotę 40 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 120 miesięcy, suma kosztów naszego kredytu będzie stanowiła ponad 27%. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania przyjmie wartość 17,02%. Kredytobiorca będzie wpłacał do banku raty miesięczne po 484 złote każda. Jest to kredyt samochodowy w przypadku którego bank ograniczył ilość formalności jakim trzeba sprostać do minimum. Za pożyczone pieniądze można również sfinansować koszt ubezpieczenia AC, NW, czy też OC. Od ubezpieczenia AC kredytobiorca może odstąpić. Decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu jednego dnia. Pieniądze również w zaledwie jeden dzień znajdą się na koncie pożyczkobiorcy. Kredyt można rozłożyć na raty miesięczne. Okres kredytowania wynosi tutaj od minimalnych 6 miesięcy do maksymalnie 120 miesięcy. Wiek kredytowanego pojazdu nie jest brany pod uwagę przy podejmowaniu decyzji kredytowej przez bank. Może mieć nawet 99 lat jeżeli jeszcze jest w stanie jeździć.Za pomocą kredytu możemy również refinansować koszty zakupu samochodów z zagranicy, a kredyt możemy wziąć na wszystkie rodzaje pojazdów. Prowizja za przyznanie kredytu samochodowego w Alior Banku ustalana jest indywidualnie i może wynosić do 14%. Pożyczka gotówkowa jaką oferuje Alior Bank jest dostępna już od minimalnej kwoty 500 złotych.

Read More

 •  Domyślne  •   • 

Procedura otrzymania kredytu gotówkowego

Jeśli chcesz otrzymać kredyt gotówkowy w jednym z polskich banków, musisz dobrze poznać zasady ich udzielania. W zależności od banku mogą się różnić, ale w większości przypadków przebiegają wg jednego i takiego samego schematu. Oto jak one wyglądają.

Zdecyduj o wysokości kredytu

Musisz wiedzieć jakiej wysokości kredyt gotówkowy będzie ci potrzebny. Pamiętaj, że dla stałych klientów banku, których dochody regularnie wpływają na konto, przygotowano lepsze oferty kredytowe, na wyższe sumy i z niższym oprocentowaniem. Nowi Klienci banków również mają szansę na kredyt, ale mniejszy i na nieco gorszych warunkach. Jeśli potrzebujesz kredyt na zaspokojenie bieżących potrzeb konsumpcyjnych, być może wystarczająca będzie pożyczka do 10 000 złotych. Może ona być wykorzystana na dowolny cel, czyli na przykład pokrycie kosztów wakacji, lub zakupu samochodu. Dla nieco większych celów, na przykład urządzenia nowo zakupionego mieszkania może być wymagana pożyczka sięgająca kilkunastu, lub kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pamiętaj o tym, aby pożyczać tylko taką sumę, która jest ci potrzebna. Jeśli nadwyżkę pieniędzy zamierzasz przepuścić na przyjemności, lepiej się przed tym powstrzymać. Miej na uwadze to, że odsetki płacisz od wszystkich pieniędzy, które bank ci pożyczył, dlatego dokonaj dobrego wyboru dzięki kredytomania.eu.

Read More

 •  Domyślne  •   •