Procedura otrzymania kredytu gotówkowego

Jeśli chcesz otrzymać kredyt gotówkowy w jednym z polskich banków, musisz dobrze poznać zasady ich udzielania. W zależności od banku mogą się różnić, ale w większości przypadków przebiegają wg jednego i takiego samego schematu. Oto jak one wyglądają.

Zdecyduj o wysokości kredytu

Musisz wiedzieć jakiej wysokości kredyt gotówkowy będzie ci potrzebny. Pamiętaj, że dla stałych klientów banku, których dochody regularnie wpływają na konto, przygotowano lepsze oferty kredytowe, na wyższe sumy i z niższym oprocentowaniem. Nowi Klienci banków również mają szansę na kredyt, ale mniejszy i na nieco gorszych warunkach. Jeśli potrzebujesz kredyt na zaspokojenie bieżących potrzeb konsumpcyjnych, być może wystarczająca będzie pożyczka do 10 000 złotych. Może ona być wykorzystana na dowolny cel, czyli na przykład pokrycie kosztów wakacji, lub zakupu samochodu. Dla nieco większych celów, na przykład urządzenia nowo zakupionego mieszkania może być wymagana pożyczka sięgająca kilkunastu, lub kilkudziesięciu tysięcy złotych. Pamiętaj o tym, aby pożyczać tylko taką sumę, która jest ci potrzebna. Jeśli nadwyżkę pieniędzy zamierzasz przepuścić na przyjemności, lepiej się przed tym powstrzymać. Miej na uwadze to, że odsetki płacisz od wszystkich pieniędzy, które bank ci pożyczył, dlatego dokonaj dobrego wyboru dzięki kredytomania.eu.

Read More

 •  Domyślne  •   • 

Skąd Polacy biorą pieniądze na samochód

Dziś każdy z nas chce jeździć nowym jak najlepszym autem, często po to by zaimponować rodzinie czy też sąsiadom, ponieważ na kupno nowego auta nie każdego stać. Dlatego też chcąc spełnić swoje marzenie o posiadaniu nowszego auta często sięgamy po pomoc do banku. Zastanawiamy się wówczas, kredyt, leasing, a może jednak tańsze i starsze auto za gotówkę, a może jeszcze coś innego. Polacy na różne sposoby finansują kupno samochodu. A zatem jeżeli mamy już dość swojego starego wysłużonego przez lata samochodu, często także jego napraw i zaczynamy rozglądać się za czymś nowszym i lepszym modelem, powinniśmy dokładnie przemyśleć sposób w jaki chcielibyśmy sfinansować en zakup. Jak się okazuje już na pierwszy rzut oka rozwiązań jest kilka i oprócz kupna samochodu za gotówkę mamy do wyboru również wiele innych metod pozyskiwania pieniędzy takich jak na przykład kredyt samochodowy bądź leasing.

Read More

 •  Domyślne  •   • 

Chcesz mieć pewność, że spłacisz pożyczkę na start up? Skorzystaj z tych wskazówek!

Każda osoba, która z powodzeniem złożyła wniosek o przyznanie pożyczki na start up - będzie miała za sobą inną historię i indywidualne doświadczenia dotyczące sposobu zabezpieczenia finansowania. Poniższe wskazówki pomogły niektórym z nich zabezpieczyć pożyczkę i od tego czasu są niezbędnymi poradami, które mogą każdemu pomóc kontynuować budowanie biznesu i utrzymać tempo.

Read More

 •  Domyślne  •   •