Pomocne kalkulatory kredytowe.

Jak poradzić sobie z wyliczaniem kredytu i wybrać ten najlepszy dla nas? W dzisiejszych czasach kredyty gotówkowe ratują nas w bardzo wielu sytuacjach. Niestety samodzielnie nie jesteśmy w stanie wejść na stronę każdego banku i zapoznać się ze wszystkimi propozycjami kredytowymi. Dlatego też serwisy finansowe pomagają nam w tym tworząc nie tylko rankingi kredytowe, ale również dają nam do dyspozycji narzędzie takie jak kalkulator kredytowy, dzięki któremu bardzo szybko jesteśmy w stanie wyszukać odpowiednie dla siebie produkty bankowe. Tego rodzaju pomoc nie jest odpłatna, możemy z niej skorzystać w każdej chwili bez jakichkolwiek komplikacji. Dane w kalkulatorach są na bieżąco uzupełniane, a więc korzystamy tylko z aktualnych ofert o ile włączymy dobry serwis finansowy. Znajdziemy takie z pomocą naszej wyszukiwarki oraz na najbardziej znanych polskich serwisach informacyjnych.

Read More

158 komentarze(-y)  •  Domyślne  •   • 

Gdzie są najlepsze lokaty?

Poszukiwanie najlepszych lokat, jak i zajmowanie się oszczędnością pieniędzy, jest wręcz obecnie najlepszym sposobem inwestowania w przyszłość. Jeśli więc chcemy zobaczyć jak to wszystko działa i znaleźć najlepsze dla siebie rozwiązania, dobrym pomysłem jest lokata krótkoterminowa. Wszystkie sposoby oszczędzania są określone przed odpowiednie instytucje bankowe, jak i sprawdzane, abyśmy mogli dobrać coś dla siebie. Pieniądze, jakie są wykorzystywane do obrotu i powiększania kapitału, należy odpowiednio zabezpieczyć. W licznych sytuacjach jest to dla nas bardzo korzystne, jak i dodatkowo pozwala nam na oszczędności, niekiedy nawet i rzędu kilkuset złotych miesięcznie. Wszystko jest najbardziej zależne od sumy pieniędzy, jaką staramy się odłożyć i zainwestować w lokatę na samym początku. Niekiedy lokata ze stałym oprocentowaniem, jest dla nas zdecydowanie korzystniejsza, niżeli lokata z oprocentowaniem zmiennym. Jest to powiązane z tym, w jaki sposób zmienia się kurs, a także z tym, kiedy wpisywana jest kapitalizacja. Im bardziej korzystne lokaty, tym niestety są one krótsze. Większość banków stara się, aby lokata na start, bądź za przeniesienie konta była wysoko oprocentowana. Jest to jednak najczęściej lokata na 3 miesiące. Dobre oferty są tutaj.

Read More

3196 komentarze(-y)  •  Domyślne  •   • 

Oprocentowanie nominalne a RRSO

Eksperci finansowi osobom wnioskującym o kredyt gotówkowy doradzają przeglądanie i porównywanie dostępnych ofert. Niestety, nie jest to łatwe. Banki w reklamach kredytów gotówkowych podają głównie oprocentowanie nominalne. Zapominają jednak wspomnieć, że na koszt kredytu gotówkowego wpływają również inne opłaty.

Read More

1403 komentarze(-y)  •  Domyślne  •   •