Kupno samochodu a kredyt gotówkowy

Każdy z nas marzy o zmianie swojego auta, na nowocześniejsze, bardziej luksusowe i lepsze niż to które ma nasz sąsiad. Niestety kupno nowego auta wiąże się zazwyczaj z olbrzymimi kosztami i nie zawsze możemy pozwolić sobie na taki wydatek tylko z własnych środków, wtedy z pomocą przychodzi 17bankow.com. Jak się okazuje naprzeciw takim problemom wychodzą nam banki i dzięki temu możemy spełnić swoje marzenie i stać się właścicielami nowego wymarzonego auta. Możemy w takich przypadkach skorzystać z dedykowanego zadłużenia i kupić samochód przy pomocy kredytu samochodowego, jak się okazuje z takich rozwiązań korzystamy najczęściej. Jak się jednak okazuje mimo wielu licznych zalet które powodują że decydują się na kupno nowego samochodu sięgamy właśnie po ten kredyt, ma on również swoje wady. A mianowicie kredyt samochodowy możemy przeznaczyć tylko i wyłącznie na kupno samochodu, pożyczonych pieniędzy nie dostaniemy od ręki bank bez pośrednio przelewa je na konto tego kto auto sprzedaje. Nie możemy zatem przeznaczyć nawet przysłowiowej złotówki na wydatki związane nawet z ubezpieczeniem czy też drobnymi naprawami. W takim przypadku idealnym rozwiązaniem będzie dla nas kredyt gotówkowy. O rozwiązanie może okazać się dla nas zdecydowanie korzystniejsze a na pewno bardziej elastyczne niż kredyt samochodowy.

Read More

 •  Domyślne  •   • 

Dla kogo kredyty samochodowe?

Coraz większa ilość ofert na kredyty samochodowe sprawia, że z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się z nich skorzystać. Jednakże nie każdy samochód można nabyć w ten właśnie sposób, są bowiem pewne ograniczenia, wynikające z różnych czynników.

Wiek przede wszystkim

Aby uzyskać kredyt na samochód, najlepiej sprawdzić do jakiego wieku auta konkretny bank udziela kredytów. Często granicą jest 10 lat, a związane jest to z ubezpieczeniem AC. Podczas trwania umowy kredytowej bank bowiem zazwyczaj wymaga zawarcia takiej umowy z jednoczesną cesją praw wynikających z ewentualnego odszkodowania na bank. Wiele firm ubezpieczeniowych nie zawiera ich na samochody starsze niż 10 lat, chyba że wcześniej taka umowa była na konkretny samochód zawarta. Dlatego też banki ograniczają możliwości finansowania starszych samochodów właśnie do tej granicy.

Read More

 •  Domyślne  •   • 

Kwota kredytu 40 000 zł, a okres kredytowania to 120 miesięcy.

Alior Bank-5% dla każdego.

W ofercie Alior Banku możemy znaleźć propozycję kredytu samochodowego z oprocentowaniem w wysokości 5% w skali roku. Decydując się na zaciągnięcie zobowiązania na kwotę 40 000 złotych z okresem spłaty wynoszącym 120 miesięcy, suma kosztów naszego kredytu będzie stanowiła ponad 27%. Roczna Rzeczywista Stopa Oprocentowania przyjmie wartość 17,02%. Kredytobiorca będzie wpłacał do banku raty miesięczne po 484 złote każda. Jest to kredyt samochodowy w przypadku którego bank ograniczył ilość formalności jakim trzeba sprostać do minimum. Za pożyczone pieniądze można również sfinansować koszt ubezpieczenia AC, NW, czy też OC. Od ubezpieczenia AC kredytobiorca może odstąpić. Decyzja kredytowa podejmowana jest w ciągu jednego dnia. Pieniądze również w zaledwie jeden dzień znajdą się na koncie pożyczkobiorcy. Kredyt można rozłożyć na raty miesięczne. Okres kredytowania wynosi tutaj od minimalnych 6 miesięcy do maksymalnie 120 miesięcy. Wiek kredytowanego pojazdu nie jest brany pod uwagę przy podejmowaniu decyzji kredytowej przez bank. Może mieć nawet 99 lat jeżeli jeszcze jest w stanie jeździć.Za pomocą kredytu możemy również refinansować koszty zakupu samochodów z zagranicy, a kredyt możemy wziąć na wszystkie rodzaje pojazdów. Prowizja za przyznanie kredytu samochodowego w Alior Banku ustalana jest indywidualnie i może wynosić do 14%. Pożyczka gotówkowa jaką oferuje Alior Bank jest dostępna już od minimalnej kwoty 500 złotych.

Read More

 •  Domyślne  •   •